Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry
Mustanlahdenkatu 3-7 E
33210 Tampere
puh. 0207 55 10 10
sakury@sakury.net
etunimi.sukunimi@sakury.net

SAKU ry:n opiskelijoiden kulttuurin kehittämisryhmä:

TUKIstars-kehittämisryhmän puheenjohtaja
Arja Wahlberg-Jauho, Stadin ammattiopisto
arja.wahlberg-jauho@edu.hel.fi

Katja Aaltonen, Tredu, Tampere
seremoniat
katja.aaltonen@tampere.fi

Mira Huotari, Gradia, Jyväskylä
tanssin sarjavastaava
mira.huotari@gradia.fi

Kati Jokela, Kanneljärven opisto
näyttämötaide
kati.jokela@kannelopisto.fi

Janne Jousiaho, Keuda
tanssin sarjavastaava
janne.jousiaho@keuda.fi

Tuija Kokkonen, Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
kisatoimisto ja ilmoittautumisjärjestelmä
tuija.kokkonen@ysao.fi

Pia Korpela, Stadin AO, Helsinki
musiikkilajien sarjavastaava
pia.korpela@edu.hel.fi

Sanna Lappalainen, Riveria, Joensuu
sanna.lappalainen@riveria.fi

Anna-Helena Lipponen, YSAO,Iisalmi
ennakkosarjat ja kuvataide
anna-helena.lipponen@ysao.fi

Katri Melanen, Hengitysliitto ry Ammattiopisto Luovi
kuvataiteiden sarjavastaava
katri.melanen@luovi.fi

Tiina Parantainen, Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
kirjoitussarjojen sarjavastaava
tiina.parantainen@sedu.fi

Riina Sunila, SASKY Koulutuskuntayhtymä
Kisatoimisto ja ilmoittautumisjärjestelmä, seremoniat
riina.sunila@sasky.fi

Pekka Widenoja, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
musiikkilajien sarjavastaava
pekka.widenoja@sasky.fi

Leena Wiikari, Omnia
kuvataiteiden sarjavastaava
leena.wiikari@omnia.fi

Terhi Lehmussaari, SAKU ry     ryhmän sihteeri, kisatoimisto- ja ilmoittautumisjärjestelmän sarjavastaava
terhi.lehmussaari@sakury.net