Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry
Mustanlahdenkatu 3-7 E
33210 Tampere
puh. 0207 55 10 10
sakury@sakury.net
etunimi.sukunimi@sakury.net

SAKU ry:n opiskelijoiden kulttuurin kehittämisryhmä:

Juho Aholaakko, Kiipulan ammattiopisto     musiikkilajien sarjavastaava      juho.aholaakko@kiipula.fi

Merja Eerikäinen,Stadin ammattiopisto     kuvataiteiden sarjavastaava      merja.eerikainen@edu.hel.fi

Maija Eerola, Koulutuskeskus Salpaus     seremonioiden sarjavastaava      maija.eerola@salpaus.fi

Juhani Hakuli, Kanneljärven opisto     majoituksen sarjavastaava      juhani.hakuli@kannelopisto.fi

Tarja Hiltunen, Edupoli Porvoo     näyttämötaiteen sarjavastaava      tarja.hiltunen@edupoli.fi

Mira Huotari, Gradia, Jyväskylä     tanssin sarjavastaava      mira.huotari@gradia.fi

Janne Jousiaho, Keuda     tanssin sarjavastaava      janne.jousiaho@keuda.fi

Sanna Lappalainen, Riveria     tekniikan sarjavastaava       sanna.lappalainen@riveria.fi

Tomi Luomi, Ylä-Savon ammattiopisto     kirjoitussarjojen sarjavastaava      tomi.luomi@ysao.fi

Arto Poussu, Oulun seudun ammattiopisto     musiikkilajien sarjavastaava      arto.poussu@osao.fi

Maarit Sorjonen, Ammattiopisto Spesia     kirjoitussarjojen sarjavastaava      maarit.sorjonen@spesia.fi

Riina Sunila, SASKY Koulutuskuntayhtymä     Kisaemo SAKUstars 2019      riina.sunila@sasky.fi

Pekka Widenoja, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos     musiikkilajien ja tekniikan sarjavastaava      pekka.widenoja@sasky.fi

Leena Wiikari, Omnia     kuvataiteiden sarjavastaava     leena.wiikari@omnia.fi

Terhi Lehmussaari, SAKU ry     ryhmän sihteeri, kisatoimisto- ja ilmoittautumisjärjestelmän sarjavastaava      terhi.lehmussaari@sakury.net